Az oldal használatával elfogadja hogy a oldalunkon cookiekat használunk annak érdekében, hogy a jövőben minél személyre szabottabb tartalmakat készíthessünk Önnek.
Termékek Menü

PickPack pont

PickPackPontra

szállítás 15.000 Ft-tól

ingyenes

Magna Cum Laude Opyyum Likőr [0,5L|30%]

Ár:
6.700 Ft (5.276 Ft + ÁFA)
Termék árukódja: P0856
A termékért járó hűségpont: 34
Gyártó: Magna Cum Laude Pálinka
Állapot: Rendelhető
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag! (10)
Egységár: 13.400,00 Ft/liter
Mennyiségi egység: 1 darabtól rendelhető

TERMÉKLEÍRÁS & PARAMÉTEREK

A Keresztúri Pálinka Manufaktúra megtalálta a mák egyik legjobb felhasználásának módját, így született meg a kiváló hazai pálinka és a mák keresztezéséből születő Mácum különleges mák alapú likőrkülönlegesség. A gyümölcs pálinka lefőzését követően ledarált mák ágyon áztatjuk a pálinkát, mely a mák illatával, aromájával együtt minden tartalmát magába szívja. A likőr igazán fantasztikus melyhez a hazai gyümölcsökből hagyományos, kisüsti eljárással készülő pálinka és a kiváló minőségű mák is hozzájárulnak. Az ital különlegességéhez szakértelem és kevés furfint is szükségeltetik. Lágy, selymes íze az év bármelyik napján elvarázsolja fogyasztóját. Magyarországon az 'igyál mákot, legyen mákod' szlogen miatt a szerencse italának is tartják! Kóstolja meg Ön is a világ első iható 'fekete aranyát'.
Származási hely:information_mark Magyarország
Ital típus: Kisüsti pálinka
Pálinkafőzde: Magna Cum Laude Pálinkafőzde
Íz, ízesítés, töltelék: Mák
Érlelés módja: Fahordóban érlelt
Hordó típusa: Tölgyfa hordó
Ajánlott fogyasztási hőmérséklet: 16-19°C vagy behűtve.
Illat:
Jellegzetes aromájú likőr, melyben a gyümölcspálinka édessége és a mák pikáns illata egyszerre mutatkoznak meg.
Íz és lecsengés:
Hihetetlenül izgalmas, melengető érzés egy korty Mácum kóstolása. A gyümölcsös jegyzetek és érezhetőek benne, de a mák felejthetetlen karaktere dominálja ezt a különleges és izgalmas likőrt. Lecsengése közepesen hosszú és telt.
Szín: Ében fekete
Ezekhez ajánljuk:
Fogyasztást önmagában javasoljuk.

Vélemények

5.00
10 értékelés
5
(10)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Írja meg véleményét!
| 5 / 5 csillag!
2022. 03. 28.
| 5 / 5 csillag!
2021. 12. 13.
Nekem személy szerint nem lett a kedvencem, egy kostolást azonban megért, nem mindennapi ital. De voltak a társaságban akiknek nagyon ízlett.
| 5 / 5 csillag!
2020. 12. 31.
Finom, ízletes, különleges.
| 5 / 5 csillag!
2020. 12. 31.
Finom, ízletes, ráadásul az egyetlen ebből a márkából, amit tejcukor- és laktóz-érzékenyek is fogyaszthatnak.
| 5 / 5 csillag!
2020. 12. 16.
Az egyik barátom mondta hogy tíz éve meg akarja már kóstolni ezért vettem egy üveggel. Mondtam neki is. Viszont előtte elvittem családi szülinapozásra, hogy a család is ihasson ilyet. És alig bírtam kivenni a kezükből. Én is ittam és nagyon finom ital. De amúgy ismerem már a Magna márkát és a fahéjas almás likőr szintén nagyon jó volt.
| 5 / 5 csillag!
2020. 01. 22.
Meglepően jó, nem nyilem-nyalom féle likőr, amire először számítottunk. Legközelebb az 50 fokos (pálinka) jön!
| 5 / 5 csillag!
2019. 06. 21.
Idegenkedtem tőle, de a barátaim megszerettették velem. Egyszerre édes és kicsit savanyú, nagyon finom. Egy hibája van: gyorsan fogy, mert itatja magát. :D
| 5 / 5 csillag!
2018. 03. 06.
Nagyon finom. Az egész családnak ízlik.
| 5 / 5 csillag!
2017. 01. 06.
| 5 / 5 csillag!
2016. 12. 10.
Finom különlegesség, a női szakasz legnagyobb örömére!