Az oldal használatával elfogadja hogy a oldalunkon cookiekat használunk annak érdekében, hogy a jövőben minél személyre szabottabb tartalmakat készíthessünk Önnek.
Termékek Menü

PickPack pont

PickPackPontra

szállítás 15.000 Ft-tól

ingyenes

Jack Daniels Master Distillers No.5 Whiskey [0,7L|43%]

Ár:
12.990 Ft (10.228 Ft + ÁFA)
Termék árukódja: R3566
A termékért járó hűségpont: 65
Gyártó: Jack Daniel's
Állapot: Jelenleg nem rendelhető!
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag! (3)
Egységár: 18.557,14 Ft/liter
Mennyiségi egység: 1 darabtól rendelhető
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Goldkenn Jack Daniels Whiskey-vel Töltött Csokoládé [100g] Goldkenn Jack Daniels Whiskey-vel Töltött Csokoládé [100g]
2.550 Ft
Goldkenn Jack Daniels Honey Whiskey-vel Töltött Csokoládé [100g] Goldkenn Jack Daniels Honey Whiskey-vel Töltött Csokoládé [100g]
2.550 Ft
Menny.:

TERMÉKLEÍRÁS & PARAMÉTEREK

A Jack Daniel's Master Distiller's limitált sorozatát, ahogy a nevéből is következik azért hozták létre, hogy ezzel tisztelegjenek a lepárló legnagyobb lepárlómesterei előtt. A Jack Daniel's whisky lepárlónál napjainkig 7 magas kvalitású lepárlómesterrel büszkélkedhetett. A whisky palackján jelzett sorozatszám lepárló mesterenként változott, így 2015-ben nagy mennyiségben forgalomba kerülő whisky a 7-es sorszámot (No. 7) viseli. A Jack Daniel's Master Distiller's limitált sorozatának ötödik kiadása ez a whiskey, mellyel  Frank Bobo előtt tisztelegnek, aki 70-es 80-as években volt a Jack Daniel's whiskyfőzde lepárlómestere. Az Ő mestersége alatt alig volt olyan időszak, amikor elegendő mennyiségben sikerült előállítani a kiváló Jack Daniels whisky-t, hisz a kereslet mindig túlszárnyalta a főzde által biztosítható kapacitást.
Származási hely:information_mark USA
Régió: USA >>> Tennessee
Ital típus: Tennessee
Lepárló/Gyártó: Jack Daniels Whiskey Distillery
Palackozó: Jack Daniels (Brown-Forman)
Érlelés módja: Fahordóban érlelt
Limitált kiadás: Limitált kiadás
Illat:
Könnyed illatában az aromák csodálatos komplexitását figyelhetjük meg. A megkapó édesség mellett, pazar fűszeresség is előbukkan. Illatában az olajos, diós, füstös jegyzetek még gazdagabb élményt kínálnak.
Íz és lecsengés:
Ízvilága igazán méltó varázslatos illatához. A banán krémes édessége mellett diós, karamellás, fűszeres és egy csipetnyit füstös ízzel találkozhatunk. Lecsengése tökéletes. Az édeskés ízvilág mellett, könnyed égetett tölgyes karakter is megmutatkozik.
Szín: Borostyánsárga
Ezekhez ajánljuk:
Önmagában fogyasztva, koktélokba keverve vagy long drink-ként is kiváló.
Weboldal:

www.jackdaniels.com

Vélemények

5.00
3 értékelés
5
(3)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Írja meg véleményét!
| 5 / 5 csillag!
2021. 02. 02.
Egy igazi esti ital. Jutalom a nap végén. Az embernek kedve támad zakót, de minimum inget, nyakkendőt felvenni hozzá. Mert elegáns, mert apránként ízlelve egyre jobban és jobban tetszik. Mert ezt nem kisgatyában és nem kapkodva. Jó eséllyel egy pohárnál többet fogsz meginni... Teltebb a sima hetesnél. Komplexebb, tartalmasabb. A magasabb alkohol fok nem teszi tolakodóvá, de kellemesen felerősíti az (íz) élményt. Tisztán jobb volt mint jéggel. Lazulós, jazz hallgatós esti fél órákon veszem elő. Ajándéknak vettem a Master sorozat tételeit és ebből véletlenül két palack "lett". Egyet meghagytam hát magamnak. Soha rosszabb tévedést :-)
| 5 / 5 csillag!
2019. 04. 29.
Megjelenésében az ezüstös díszítés kifejezetten tetszik. Ízében az alap No 7 változathoz képest sokkal lágyabb és rozsosabb, leginkább vaníliára hasonlító ízvilág jellemzi és a 43 % a "megszokott" alap Jack-es 40 %-hoz képest kifejezetten jól áll neki. Igazán jó íze van. Nem csalódtam ebben sem :)
| 5 / 5 csillag!
2018. 08. 23.
Nekem nagyon bejött. Ízletes karakteres.